Darbuotojai PDF Spausdinti El. paštas

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Išsilavinimas

Kvalifikacinė kategorija

Pareigos

Grupė, kurioje dirba

1.

Birutė Maknavičienė

aukštasis

II vad. kat.

Direktorė

 

 

2.

Stefa Steigvilienė

aukštasis

II  vad. kat.

Direktoriaus pavaduotoja

ugdymui

 

3.

Laima Baranauskaitė

aukštasis

Auklėtoja

Auklėtoja

„Smalsučių“grupė

4-5 m.

4.

Vilma Klapatauskienė

aukštasis

Logopedė metodininkė

Logopedė

Visų grupių vaikai

5.

Laima Stropienė

Spec.

vidurinis

Auklėtoja metodininkė

Priešmokyklinio ugdymo

 pedagogė

„Gudručių“grupė

 6-7 m.

6.

Palmira Giedrienė

aukštasis

Auklėtoja metodininkė

Priešmokyklinio ugdymo

 pedagogė

„Girinukų“grupė

6-7 m.

7.

Angelė Dumčienė

aukštasis

Vyres.

auklėtoja

Meninio ugdymo pedagogė

Visų grupių vaikai

8.

Romena Grigonienė

aukštasis

Vyres. auklėtoja

Auklėtoja

„Spindulėlių“grupė

1,5-3 m.

9.

Dovilė Mišeikienė

Aukštasis

Auklėtoja

Auklėtoja

„Spidulėlių“grupė

1,5-3m.

10.

Dovilė Mišeikienė

Aukštasis

Auklėtoja

Auklėtoja

„Saulės zuikučių“gr.

1,5-3 m.

11.

Valentina Skurichina

aukštasis

Auklėtoja metodininkė

Auklėtoja

„Saulės zuikučių“gr.

1,5-3 m.

12.

Dalia Urbanavičienė

aukštasis

Vyres. auklėtoja

Auklėtoja

„Trijų švieselių“gr.

5-6 m.

13.

Dalia Kilinskienė

aukštasis

Auklėtoja metodininkė

Auklėtoja

„Spalviukų“gr.

4-5 m.

14.

Audronė Gafarovienė

aukštasis

Vyres. auklėtoja

Auklėtoja

„Smalsučių“ grupė

4-5 m.

15.

Liucija Kuzmina

Spec.

vidurinis

Auklėtoja metodininkė

Auklėtoja

„Kodėlčiukų“ grupė

3-4 m.

16.

Dalia Butkienė

aukštasis

Auklėtoja metodininkė

Auklėtoja

„Pasakučių“ grupė

5-6 m.

17.

Regina Šeputytė

Spec.

vidurinis

Vyres. auklėtoja

Auklėtoja

„Spalviukų“ grupė

3-4 m.

18.

Janina Čibotar

Spec.

vidurinis

Auklėtoja metodininkė

Auklėtoja

„Siuvinukų“ grupė

5-6 m.

19.

Irena Šmitaitė

aukštasis

Auklėtoja metodininkė

Auklėtoja

„Siuvinukų“ grupė

5-6 m.

20.

Birutė Kenzgailė

aukštasis

Auklėtoja metodininkė

Auklėtoja

„Strakaliukų“ grupė

4-5 m.

21.

Virginija Bubnienė

aukštasis

Auklėtoja metodininkė

Auklėtoja

„Pasakučių“ grupė

5-6 m.

22.

Edita Bertašienė

aukštasis

Vyres. auklėtoja

Auklėtoja

„Gudručių“ grupė

6-7 m.

23.

Zita Šlajienė

Spec.

vidurinis

Vyres. auklėtoja

Auklėtoja

„Strakaliukų“ grupė

4-5 m.

24.

Dalia Butkienė

aukštasis

Auklėtoja metodininkė

Auklėtoja

„Trijų švieselių“ grupė

5-6 m.

Atnaujinta Antradienis, 10 Lapkritis 2015 14:55